Oferta

Posiadamy w sprzedaży:


Środki ochrony roślin


Wieloletnia wpółpraca z takimi koncernami jak: BASF, Dow Agro, Du Pont, Bayer, Syngenta, Rokita-Agro, Monsanto, pozwala nam zaproponować Państwu preparaty do ochrony roślin o najlepszej skuteczności, najkorzystniejszej cenie oraz najbardziej przyjazne dla środowiska.
Są wśród nich:

 

  • herbicydy
  • fungicydy
  • insektycydy

>>> Więcej informacji

 

Maszyny


Zakres działalności działu maszyn to kompleksowa obsługa poprzez sprzedaż maszyn, części zamiennych oraz profesjonalny serwis. Wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem postarają się zapewnić sprawne funkcjonowanie Państwa gospodarstwa.

>>> Więcej informacji

 

Materiał siewny


Posiadamy w sprzedaży materiał siewny zbóż, rzepaku oraz kukurydzy uznanych producenów. Od lat współpracujemy również z lokalnymi producentami kwalifikowanego materiału siewnego zbóż ozimych i jarych. Jesteśmy w trakcie instalacji stacjonarnych urządzeń do czyszczenia i zaprawiania nasion które będą pracowały w naszych elewatorach. Uczestniczymy w akcji Mobilia polegającej na zaprawianiu materiału siewnego w gospodarstwach naszych klientów, używając profesjonalnych zaprawiarek obsługiwanych przez nasz personel.

>>> Więcej informacji

 

Pasze


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem artykułów do żywienia zwierząt firmy Sano będącej uznanym producentem pasz na rynku europejskim. We współpracy z doradcami Sano tworzymy programy żywienia zwierząt dla gospodarstw w naszym regionie. Dumi jesteśmy z faktu, iż hodowcy korzytający z naszych doświadczeń od kilku lat zdobywają czołowe miejsca w rankingach wydajności mleka.

 

>>> Więcej informacji