Szukaj
Close this search box.

Maszyny rolnicze

Dział maszyn firmy Agrolex od 2006 roku zajmuję się dostarczaniem i obsługą najnowocześniejszych rozwiązań techniki rolniczej.
Przez lata działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie aby stać się rzetelnym i kompete- ntnym partnerem handlowym dla Państwa gospodarstw.
Naszym klientom gwarantujemy fachowość, profesjonalizm a także indywidualne podejście do potrzeb każdego z gospodarstw.

Części zamienne

Od początku działania szczególną uwagę przykładamy do obsługi posprzedażowej. Dlatego na co dzień oferujemy dostęp do szerokiej gamy części zamiennych. Korzystając z wiedzy jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów oferując części oryginalne jak i dobrej jakości zamienniki.

rodzinna Grupa przemysłowa

MERLO

MERLO jest znaczącą rodzinną Grupą przemysłową wywodzącą się z Włoch która projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę ładowarek teleskopowych.

Merlo to prekursor ładowarek teleskopowych w rolnictwie. Gama maszyn obejmuję ładowarki kompaktowe ( m.in. model PANORAMIC 27.6 TOP) sprawdzające się w gospodarstwach w mniejszych gospodarstwach.
Modele ( m.in. TURBOFARMER 42.7) to maszyny o większej wydajności zajmujący najbardziej popularny segment w sektorze rolniczym.

Potrzeby największych gospodarstw szukających dużych wydajności spełnia m.in. model TURBOFARMER 50.8
Idealnym wypełnieniem oferty Marki MERLO są innowacyjne i jedyny na rynku modele MULTIFARMER łączące walory ładowarki teleskopowej z Funkcjonalnością Ciągnika rolniczego.

maszyny dla państwa gospodarstw

Hardi International A/S

To międzynarodowa grupa, której podstawową ideą jest zaspokojenie wymagań użytkownika dotyczących produktów wysokiej jakości, które zapewniają wydajne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin
Od 1957 r. HARDI zobowiązuje się do ciągłego zwiększania zapotrzebowania na skuteczną i precyzyjną ochronę roślin. HARDI jest wyznacznikiem trendów w stosowaniu środków ochrony roślin. Aby osiągnąć tę pozycję, niezbędne są ciągłe zmiany i innowacje. HARDI zobowiązuje się do długoterminowej ochrony roślin.
Oferta produktowa Hardi obejmuję opryskiwacze zawieszane( MASTER), ciągane (NAVIGATOR ,COMANDER,RANGER) jak i samojezdne ALPHA EVO

maszyny dla państwa gospodarstw

PÖTTINGER

PÖTTINGER jest austriackim przedsiębiorstwem rodzinnym, które ma swój wkład w stałe podnoszenie efektywności pracy oraz wydajności i jakości produkcji rolnej.
Austriacka firma dzięki zaangażowaniu zbudowała pozycje lidera w produkcji maszyn zielonkowych. PÖTTINGER to również liczący się na świecie producent maszyn uprawowych jak i techniki siewu.
Potrzeby największych gospodarstw szukających dużych wydajności spełnia m.in. model TURBOFARMER 50.8

maszyny dla państwa gospodarstw

Lemken

to globalna rodzina, która z dumą prowadzi firmę o wielopokoleniowej tradycji. Działania Niemieckiego producenta są oparte na wizji w której rolnicy mogą prowadzić gospodarstwa z zyskiem. W której podstawą sukcesu jest współpraca między rolnikami, przedstawicielami handlowymi i producentem.
LEMKEN od lat produkuję maszyny które dzięki wydajnym rozwiązaniom technicznym trafiają do gospodarstw i zyskują synonim najwyższej jakości.

maszyny dla państwa gospodarstw

Gaspardo

Maszyny zapewniają właściwą uprawę ziemi i ochronę upraw dzięki doświadczeniu firmy zdobywanemu przez 55 lat istnienia firmy.
Firma Oferuje pełną gamę sprzętu rolniczego do uprawy, siewu, zbioru sianokosów, nawożenia, ochrony i koszenia, który gwarantuje prostotę obsługi i niezawodność

maszyny dla państwa gospodarstw

Bogballe

Firma Bogballe jest jednym z wiodących producentów rozsiewaczy nawozów mineralnych na świecie. Siedziba firmy mieści się w Danii. Przez 365 dni w roku firma skupia się nad rozwojem i produkcją nowych rozwiązań związanych z wysiewem nawozu. Produkcją rozsiewaczy Bogballe zajęło się na początku lat 50-tych XX wieku. Dziś ich maszyny są już znane na całym świecie.
Cechuje je optymalna funkcjonalność, łatwość obsługi i precyzja wysiewu.
W swojej ofercie firma posiada dwie serie rozsiewaczy: serii L i M.

maszyny dla państwa gospodarstw

Rolmako

ROLMAKO jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych oraz części zamiennych.
Firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu obróbki blach oraz realizuje zamówienia indywidualne na części nietypowe, także do maszyn produkcji zagranicznej. Przyjęta przez firmę strategia, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści pozwalają na elastyczne poszerzanie oferty zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku. Nadrzędnym celem działania całego przedsiębiorstwa jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów za cenę dostosowaną do realiów polskiego rolnictwa oraz zapewnienie klientom satysfakcji z ich zakupu.

maszyny dla państwa gospodarstw

Pronar

to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew.
Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 7 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali.
Dlatego dziś Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej z blisko 50-procentowym udziałem w polskim rynku przyczep