Szukaj
Close this search box.

Skup płodów rolnych

Od 1999 roku Spółka Agrolex prowadzi skup płodów rolnych na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego.
Firma stawia na kompleksową obsługę gospodarstw rolnych proponując najkorzystniejsze rozwiązania
Posiadamy pięć magazynów zbożowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskich o łącznej powierzchni 50 tys. t. W magazynach prowadzimy całoroczny skup płodów rolnych oferując rynkowe ceny. Skup prowadzimy także z odbiorem bezpośrednio z gospodarstw, na co pozwala nam rozwinięta baza magazynowa klientów.
Nasz oferta obejmuje:
Co na wyróżnia:

Konkurencyjne ceny

Dzięki szerokim kontaktom na rynku odbiorców zapewniamy dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Współpracując z nami uzyskasz atrakcyjne, dostosowane do własnych potrzeb formy rozliczeń oraz zapewnisz sobie sprawną obsługę.

certyfikat GMP+

Sprzedaż zbóż paszowych opieramy o certyfikat GMP +, gdzie od producenta do finalnego odbiorcy wspólnie dbamy o zachowanie dobrych praktyk. Gwarantuje to, że wyprodukowane i transportowane płody rolne są bezpieczne dla zwierząt.
Dysponujemy również certyfikatem Red Cert2, który obejmuje zrównoważoną biomasę do wykorzystania w przemyśle spożywczym i paszowym oraz do wykorzystania biomasy jako materiału. System REDcert skierowany jest do uczestników każdego szczebla produkcji biomasy, w tym do:

POPROŚ O KONTAKT

Daj nam znać
jak możemy Tobie pomóc
Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my odezwiemy się do Ciebie w jak najkrótszym czasie